zaterdag, 5 juli 2003
Opties exit bij Microsoft. 11:23 [Planet MultiMedia]
5:45:38 PM  #  
comment [Macro error: Can't evaluate the expression because the name "trackbackLink" hasn't been defined.]
Op de Apple site maakt "Wanadoo" reclame. Hier staat onder andere het volgende: "Wanadoo heeft altijd al goede relaties onderhouden met Macintosh klanten. Samen met Apple zorgt Wanadoo er nu voor dat het straks nog prettiger werken is op het Internet."

Ik werd hier aardig pissig van zeker omdat ik al een kabelabonnement heb bij Wanadoo en ik nog steeds niet in staat ben om in te loggen met mijn Apple. Meerdere keren heb ik aan de lijn gehangen bij de helpdesk. Om een van de medewerkers aan de lijn te krijgen heb je geduld nodig. Na ongeveer 30 minuten ben je aan de beurt, je wordt dan van het kastje naar de muur gestuurd met als eind conclusie dat je pech hebt gehad. Volgens een van de medewerkers van Wanadoo was het mijn eigen schuld, had ik maar geen Apple moeten kopen.

Hoe is dit mogelijk zeker na het lezen van alle voordelen van Wandoo op de internetsite van Apple. Wanadoo levert modems die zo oud zijn dat niemand daar meer drivers voor maakt. Vandaar dat deze niet werken met "OS X". Het zou wel werken als ik een nieuw abonnement afsluit, dan zou ik een nieuw kabelmodem krijgen waarmee het wel zou kunnen. (uiteraard tegen betaling van administratiekosten en aansluitkosten) Echter dit bleek niet mogelijk op de plek waar ik woon.

Ik was dan ook verbaasd toen ik de reclame op de Apple site zag staan. Volgens Irene Domburg, CCO van Wanadoo Nederland: "Wanadoo levert kwalitatief hoogwaardige internetvebindingen en -diensten, en komt hiermee tegemoet aan de hoge eisen die Apple stelt aan de kwaliteit van haar producten." Ik zou haar email adres graag willen hebben, ben benieuwd naar haar uitleg.
6:28:10 PM  #  
comment [Macro error: Can't evaluate the expression because the name "trackbackLink" hasn't been defined.]